Altered Carbon Nasıl Bir Dizidir? – Altered Carbon Dizi İncelemesi


2018 / +16 / 1 Sezon / 10 Bölüm

Dünyaca ünlü dizi ve film platformu Netflix, bu seferde dizisiyle sağlam bir kitap uyarlaması ortaya çıkartmıştır. dizisinde reenkarnasyon gerçektir. Teknoloji fazlasıyla coşmuştur ve cyberpunk tarzı etmenler oldukça fazla dizide yer almaktadır.

Altered Carbon Nasıl Bir Dizidir? – Altered Carbon Dizi İncelemesi

Yeni bir dizi arayışı içerisindeyseniz ve aradığınız dizideki kriterleriniz bilim kurgu, cyberpunk, reenkarnasyon, distopya ve karanlık gibi etmenlerse Altered Carbon dizisi, tam arayışınıza özgü bir dizidir. Dizide, biraz önce sayılan tüm kriterler eksiksiz bir şekilde yer almaktadır.

Altered Carbon Nasıl Bir Dizidir? – Altered Carbon Dizi İncelemesi

Altered Carbon dizisi, Netflix üzerinden 2 Şubat 2018 tarihinde izleyiciyle buluşturulmuştur. İlk sezonunda 10 bölüm olan dizinin 10 bölümüne de site üzerinden ulaşabilirsiniz. Richard K. Morgan kaleminden çıkan şahane bir eserin şahane bir uyarlaması, Altered Carbon dizisi sizleri beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan The Order Nasıl Bir Dizidir? – The Order Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde the order, the order dizi incelemesi ve the order nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir