Baby Nasıl Bir Dizidir? – Baby Dizi İncelemesi

2018 / +16 / 1 Sezon / 6 Bölüm

, Netflix’in İtalyan yapımı dizilerinden bir tanesidir. Roma’nın varlıklı kesimlerindeki ailelerinden olan iki genç kızı başrollerine koymuştur. İki genç kız, ailelerinden ve okul arkadaşlarından sıkılmışlardır. Bu sıkılganlığın getirisi olarak da, şehrin yeraltı dünyasına kapılmışlardır. Şehrin yeraltı dünyasına kapılmalarından dolayı da, çifte bir hayat yaşamaya başlamışladır. Dizi, iki genç kızın yaşamış olduğu bu çifte hayatı konu edinmektedir.

Baby Nasıl Bir Dizidir? – Baby Dizi İncelemesi

Dizideki iki genç kızı oynayan ve başrollerinde bulunan Alice Pagani ve Benedetta Porcaroli, oyunculuklarıyla adlarından söz ettirmişlerdir. Dizinin ayrıca genç bir oyuncu kadrosu bulunmaktadır. Başroller dışında, Riccardo Mandolini, Chabeli Sastre, Brando Pacitto, Lorenzo Zurzolo ve Tommaso Ragno oynamaktadır.

Baby Nasıl Bir Dizidir? – Baby Dizi İncelemesi
BABY

Dizinin ilk sezonunda yer alan 6 bölümün yönetmen koltuğunda iki isim bulunmaktadır. Bu isimler, Andrea De Sica ve Anna Negri’dir. Dizinin yazar ekibi ise, 7 isimden oluşmaktadır. Isabella Aguilar ve Giacomo Durzi ekibin başında bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Chilling Adventures of Sabrina Nasıl Bir Dizidir? - Chilling Adventures of Sabrina Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde Chilling Adventures of Sabrina, Chilling Adventures of Sabrina Dizi İncelemesi ve Chilling Adventures of Sabrina Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir