Between Nasıl Bir Dizidir? – Between Dizi İncelemesi


2015 / +16 / 2 Sezon / 12 Bölüm

Her dizide olduğu gibi, dizisinde de ilk bölümden itibaren karakterleri az çok tanımaya başlıyorsunuz. Bölümler ilerlemeye başladıkça da, yetişkin yani 22 yaş ve üstü kişiler ölmeye başlıyorlar. Hem de hiçbir belirti göstermeden. Bu durum izleyicilerde, iyi ki o kasabada değilim düşüncesini akıllara getiriyor.

Between Nasıl Bir Dizidir? – Between Dizi İncelemesi

Kasabada 22 yaş ve üstündeki kişilerin hiçbir belirti göstermeden ölmesi kasaba yönetimi tarafından karantina yapılması kararını aldırıyor. Alınan karantina kararı çok hızlı bir şekilde ve oldukça katı bir şekilde uygulanıyor.

Between Nasıl Bir Dizidir? – Between Dizi İncelemesi

Dizinin her iki sezonu da, 6 bölümden oluşmakta ve toplamda 12 bölümlük bir dizi olarak izleyicinin karşısına çıkmaktadır. Dizinin geçtiği kasabanın ismi ise, Pretty Lake’dir. 21 Mayıs 2016 yılında izleyiciyle buluşan Between dizisi gerilim türünde olarak izleyicisini beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Glitch Nasıl Bir Dizidir? – Glitch Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde glitch, glitch dizi incelemesi ve glitch nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir