BoJack Horseman Nasıl Bir Dizidir? – BoJack Horseman Dizi İncelemesi


2015 / +7 / 5 Sezon / 60 Bölüm

Uzun zamandır yetişkinler için çizgi film fikirleri, dizi ve film sektörü içerisinde revaçtadır. Ancak bugüne kadar yapılan hiçbir animasyon, kadar, yaratıcı ve depresif değildir. 90’lı yıllarda oldukça ünlü olan ancak, 2000’lerle birlikte unutulmuş bir TV yıldızına dönüşen atımız , zor bir hayat geçirmektedir.

BoJack Horseman Nasıl Bir Dizidir? - BoJack Horseman Dizi İncelemesi

Ne ailesiyle, ne de çevresiyle iyi bir ilişki yürütememektedir. BoJack, kendi anlam arayışı içinde sürekli tökezlemektedir. TV sektörü içerisinde yeniden bir yıldıza dönüşür ancak, bu durum onun yaşamış olduğu depresyonlardan kurtaramamaktadır.

BoJack Horseman Nasıl Bir Dizidir? - BoJack Horseman Dizi İncelemesi

Dizi şu ana kadar, 5 sezonu geride bırakmıştır. Her sezonda 12 bölümü yayınlanan dizinin, toplamda 5 sezonluk yayın hayatı içerisinde 60 bölümlük bir serüveni bulunmaktadır. Bu 60 bölümlük serüven içerisinde, her geçen sezon izleyici ve hayran kitlesi artarak devam etmektedir. BoJack Horseman dizisi, ’in orijinal yapımları içerisinde animasyon olarak öne çıkan bir yapımdır.

Bir önceki yazımız olan Mindhunter Nasıl Bir Dizidir? – Mindhunter Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde Mindhunter, mindhunter dizi inceleme ve Mindhunter nasıl bir dizi hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir