Disjointed Nasıl Bir Dizidir? – Disjointed Dizi İncelemesi


2017 / +7 / 1 Sezon / 10 Bölüm

Gençlik yıllarını esrarın serbest bırakılmasına adamış olan aktivist Ruth Whitefeather Feldman, yıllar geçtikçe amacına ulaşmıştır. Amerika’da yaşayan aktivist, esrar tedavisi uygulamak amacıyla serbest bırakılmıştır. Şimdilerde ise, Ruth ve oğlu esrarı tedavi için kullandıkları bir dispanser açmışlardır.

Disjointed Nasıl Bir Dizidir? – Disjointed Dizi İncelemesi

Ruth’un hayatında şu anlık her şey istediği gibi gitmektedir. Ancak, işler hiçte ummadığı anda, hiç ummadığı şekilde değişecektir. Ruth, bir yandan oğlunun dispanser için geliştirdiği yenilikçi fikirlere direnirken, bir yandan da dispanserin bulunduğu iş merkezinde yer alan komşularının şikayetleriyle uğraşmak zorundadır.

Disjointed Nasıl Bir Dizidir? – Disjointed Dizi İncelemesi

Dispansere gelip esrar alan hastalar, dispanser dışında çeşitli olaylar çıkarınca, iş merkezinde yer alan diğer iş yeri sahipleri bu durumdan rahatsız olmuşlardır. Bu rahatsızlık sonucunda ise, Ruth ve dispanserini iş merkezinde istememektedirler. Ruth’un oğlu Travis, edindiği iş becerilerini dispanserde uygulamak isteyip, Ruth ile çatışmaktadır. Travis, dispanserin güzel çalışanı Olivia’yla da bir ilişkiye başlamak üzeredir.

Bir önceki yazımız olan Making A Murderer Nasıl Bir Dizidir? – Making A Murderer Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde making a murderer, making a murderer dizi incelemesi ve making a murderer nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir