Easy Nasıl Bir Dizidir? – Easy Dizi İncelemesi


2016 / +7 / 2 Sezon / 16 Bölüm

Dünyaca ünlü dizi platformu Netflix, her geçen gün, önemli dizi yaratıcılarıyla yeni projeleri ortaya çıkartmaktadır. Mumblecore hareketinin öncülerinden olan Joe Swanberg’e, 30 dakikalık bir komedi dizisi çektirerek, dizisinin ortaya çıkmasını sağlamıştır.

Easy Nasıl Bir Dizidir? – Easy Dizi İncelemesi

Antoloji formatında olan Easy dizisi, Amerika’da yaşayan bir grup çiftin modern çağda yaşamış oldukları ilişki problemlerini konu almaktadır. Dizi içerisinde aile hayatına dair ne ararsanız, bulabilirsiniz. Evlilik, aile, çocuklar, sosyal hayat ve kariyer.

Easy Nasıl Bir Dizidir? – Easy Dizi İncelemesi

Netflix’in nadir kısa dizilerinden olan Easy’nin bölümleri, 26 ile 27 dakika arasında değişmektedir. Love, Girls ve Togetherness dizilerini sevenler, Easy dizisini de sevecekler. Ancak Easy dizisinden, How I Met Your Mother, Friends ve herhangi bir geleneksel Amerikan sitcom performansı beklenmemelidir. Eğer o beklentiyle diziye başlayacaksanız, çok büyük hayal kırıklığına uğrayacaksınızdır.

Bir önceki yazımız olan Scream Nasıl Bir Dizidir? – Scream Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde scream, scream dizi incelemesi ve scream nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir