Elite Nasıl Bir Dizidir? – Elite Dizi İnceleme

2018 / +16 / 1 Sezon / 8 Bölüm

İşçi sınıfından olan 3 ailenin içinden gelen üç gencin, İspanya’da bulunan seçkin bir özel okula kaydolmaları, okuldaki diğer zengin çocuklarla tartışmaya girmelerine yol açmıştır. , La Casa De Papel dizisi ile ünlenen İspanyolların, son popüler dizisidir. Lise hayatını anlatan bir gençlik dizisidir.

Elite Nasıl Bir Dizidir? – Elite Dizi İnceleme

Dizinin konusu, İspanya’nın en iyi okulu olan Las Encinas’a, okullarının yıkılmasından dolayı 3 işçi sınıfı ailenin çocuğu gelir. Bu durum, okulda yer alan tüm zengin aile çocuklarının düzenini değiştirecektir. Yeni gelen öğrencilerden biri, Müslüman bir kızdır. Onun, okul içerisinde yaşamış olduğu zorlukları izlemek, izleyicide farklı bir yer oluşturuyor.

Elite Nasıl Bir Dizidir? – Elite Dizi İnceleme

Dizinin asıl konusu ise, bu 3 öğrencinin okula geldikten sonra yaşanan cinayet. Marina adındaki zengin öğrencimiz, okulda yer alan yüzme havuzunda ölü bulunmaktadır. İzleyicilerde, kızı ölüme sürükleyen bu süreci izlemektedirler. Bir yandan, polisin yaptığı soruşturmada izleniyor ancak, Elite dizisi katil aranılan bir dizi değildir. Katilin bulunma sürecinin izlendiği bir dizidir.

Bir önceki yazımız olan Diablero Serüvenler Dizisi Nasıl Bir Dizidir?Diablero Serüvenler Dizisi Dizi İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir