Grace And Frankie Nasıl Bir Dizidir? – Grace And Frankie Dizi İncelemesi

2015 / +7 / 5 Sezon / 65 Bölüm

Grace and Frankie, Netflix’in orijinal dizilerinden biridir. Kısa ve iyi vakit geçirmek isteyenler için ideal bir dizidir. Özellikle oyuncu kadrosuyla izleyicileri kendisine çekmektedir. Lily Tomlin ve Jane Fonda’nın başrollerinde oynadığı Grace and Frankie, bir arkadaşlık dizisidir.

Friends yazarlarından olan Marta Kauffman’a Howard J. Morris eşlik etmiştir ve dizi ortaya çıkmıştır. Dizi, hem oyuncu gelişimleri açısından, hem de bölümler ilerledikçe kendi içerisinde bir gelişime girmektedir.

Dizinin ilk bölümünün ilk dakikalarından itibaren, başrollerde oynayan kişilerin birbirlerinden hoşlanmadıkları anlaşılıyor. İkili, bir avukatlık firmasında çalışan eşleri nedeniyle birbirlerine katlanmak zorundadırlar. İlk bölümde aileler arasında gerçekleşen yemekte, Grace ve Frankie kocalarından emeklilik haberi beklerken, hiç ummadıkları bir haberle karşılaşıyorlar ve dizinin serüveni başlıyor.

Bir önceki yazımız olan Diablero Serüvenler Dizisi Nasıl Bir Dizidir?Diablero Serüvenler Dizisi Dizi İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Grace And Frankie Nasıl Bir Dizidir? – Grace And Frankie Dizi İncelemesi” için bir yorum

  • Temmuz 6, 2019 tarihinde, saat 4:47 am
    Permalink

    Güzel bir diziye benziyor, öneriniz için teşekkürler, izleme listeme aldımmm

    Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir