Haters Back Off Nasıl Bir Dizidir? – Haters Back Off Dizi İncelemesi

2016 / +7 / 2 Sezon / 16 Bölüm

Colleen Ballinger’in videolarında anlatmakta olduğu Miranda Sings karakteri, oldukça fazla derece yetenek yoksunudur. Miranda Sings bencillikte zirve yapmıştır ve asabiyetini kontrol edememektedir. Bunlarında yanında sürekli olarak ünlü olduğunu vurgulamaktadır. dizisinde, Miranda’nın ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan diyalogları, ilişkileri ve ilişkilere karşı tutumu işlenmektedir.

Haters Back Off Nasıl Bir Dizidir? – Haters Back Off Dizi İncelemesi

Colleen Ballinger, 2008 yılından itibaren video çekmeye başlamıştır. Çekmiş olduğu bu videoları, YouTube’a yükleyerek ünlenmiştir. Colleen Ballinger çekmiş olduğu videolarda, Miranda Sings adında bir absürd karakteri anlatmaktadır.

Haters Back Off Nasıl Bir Dizidir? – Haters Back Off Dizi İncelemesi

Colleen Ballinger’in videolarında anlatmakta olduğu Miranda Sings karakteri, oldukça fazla derece yetenek yoksunudur. Miranda Sings bencillikte zirve yapmıştır ve asabiyetini kontrol edememektedir. Bunlarında yanında sürekli olarak ünlü olduğunu vurgulamaktadır. Haters Back Off dizisinde, Miranda’nın ailesiyle ve arkadaşlarıyla olan diyalogları, ilişkileri ve ilişkilere karşı tutumu işlenmektedir.

Bir önceki yazımız olan Diablero Serüvenler Dizisi Nasıl Bir Dizidir?Diablero Serüvenler Dizisi Dizi İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir