Instagram Çöktü mü? 5xx Server Error Hatası instagram


Ünlü sosyal medya sitesi ve uygulaması Instagram 14 Haziran gecesi itibariyle ulaşılamaz duruma geldi. Girince “5xx Server Error” hatası veren site, mobil uygulamalarda da “Akış Yenilemedi” hatası vermekte.

Instagram hataları ne zaman düzelecek? Bu soruyu soran herkesin cevabı kısmen bildiği bir gerçek, instagram çalışmalara çoktan başladı ve serverlarında bulunan hataları en kısa sürede düzeltecektir.

Instagram Çöktü mü? 5xx Server Error Hatası instagram

Instagram 5xx Server Error hatası neden olur? Büyük ihtimalle instagram serverlarına yapılan periyodik bakımlardan dolayı kısa süreli erişime kapandı site, en kısa sürede açılacağından şüpheniz olmasın 🙂

Sorry, something went wrong. We’re working on it and we’ll get it fixed as soon as we can. Bu hatayı da alıyorsanız, ufaktan düzelmeler başlamış demektir. Sitenin kendine gelmesine çok az kaldığına emin olabilirsiniz.

Sizleri bu sırada, instagram bakımına devam ederken sitemizde ufak bir tura davet ediyoruz, dizilerle ilgili incelemeleri yaptığımız sitemizde, kendinize bir dizi seçerek, bu boşluğu değerlendirebilirsiniz.

Instagram kendine geldiğinde düzenli replik paylaştığımız sayfamıza da sizleri bekleriz 🙂

Sayfamız: https://www.instagram.com/yabancidizicanavari/Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir