Kiss Me First Nasıl Bir Dizidir? – Kiss Me First Dizi İncelemesi


2018 / +16 / 1 Sezon / 6 Bölüm

Tallulah Haddon’un hayat verdiği Leila karakteri, uzaktan bakıldığında sıradan görünen, yalnız ve genç bir kızdır. Leila kendisini ucu bucağı olmayan ve istediğin kişi olabildiğin bir sanal gerçeklik oyununa kaptırmıştır.

Kiss Me First Nasıl Bir Dizidir? – Kiss Me First Dizi İncelemesi

Kendisini kaptırdığı sanal gerçeklik oyununda yeni bir kız arkadaş edinir. Edindiği kız arkadaşın ismi ise, Tess’tir. Leila’nın tanıştığı Tess’le olaylar başladığı noktaya gelir.

Kiss Me First Nasıl Bir Dizidir? – Kiss Me First Dizi İncelemesi

Simona Brown’nın hayat verdiği karakter olan Tess, Leila’yı oyun içerisinde özel bir bölge ve grubun olduğu bir yere götürür. Tess’in Leila’yı götürdüğü özel bölge ve grubun olduğu yerin ismi, “The Red Pill”dir. Leila’nın The Red Pill’e katılmasıyla birlikte grup içerisinde kaybolmalar ve ölümler olmaktadır. Bu durum, Leila’yı bir gizemin içerisine sürükleyecektir. Kiss Me First dizisinde ana konu bir oyundur.

Bir önceki yazımız olan Lost In Space Nasıl Bir Dizidir? – Lost In Space Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde lost in space, lost in space dizi incelemesi ve lost in space nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir