Lost In Space Nasıl Bir Dizidir? – Lost In Space Dizi İncelemesi


2018 / +7 / 1 Sezon / 10 Bölüm

1965 yılında yayınlanan ve 3 sezon süren aynı isimli bilim kurgu dizisinden esinlenilen dizisinin, ilk sezonu siyah beyaz, diğer sezonları ise renkli çekilmiştir. Adına roman, çizgi roman ve çizgi film yapılan dizinin 1998 yılında da aynı isimle sinema filmi çekilmiştir.

Lost In Space Nasıl Bir Dizidir? – Lost In Space Dizi İncelemesi

Lost In Space dizisi, geniş bir oyuncu kadrosuna sahip değildir. Ama izleyenlerin gözlerine tanıdık gelecek isimler dizide bulunmaktadır. Gizem faktörü dizide oldukça önemli bir yere sahiptir.

Lost In Space Nasıl Bir Dizidir? – Lost In Space Dizi İncelemesi

Lost In Space, insanlığın şu sıralarda yaşayabileceği en büyük yok oluş komple teorisine dayanmaktadır. Henüz tam olarak ne olduğu anlaşılamayan ve bir nedenden dolayı Dünya’ya bir nesne çarpmıştır. Dünya’ya çarpan bu nesne, insan yaşamını tehdit etmektedir. Bu yüzden de insanoğlu yeni yerler keşfetmek zorundadır.

Bir önceki yazımız olan She’s Gotta Have It Nasıl Bir Dizidir? – She’s Gotta Have It Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde she's gotta have it, she's gotta have it dizi incelemesi ve she's gotta have it nasıl bir dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir