Maniac Nasıl Bir Dizidir? – Maniac Dizi İncelemesi


2018 / +7 / 1 Sezon / 10 Bölüm

’in orijinal yapımları içerisinde olan ve 2014 yılında aynı isimle Norveç’te yayınlanan dizinin yeni uyarlaması olan , bir kara komedi olarak izleyicilerle buluşmaktadır. Dizi, harika bir hayat yaşamakta olan ancak gerçekte sadece hayal dünyası içerisinde olan ve akıl hastanesinde yatan genç bir adamı merkezine koyarak ilerlemektedir.

Maniac Nasıl Bir Dizidir? – Maniac Dizi İncelemesi

dizisi, oyuncu kadrosu içerisinde önemli isimleri barındırmaktadır. Emma Stone ve Jonah Hill dizinin başrollerini paylaşmaktadır. , sıradışı bir bilimkurgu dizisi olarak tanımlanabilmektedir. Bir doktorun annesiyle ilgili sorunları vardır ve duygusal açıdan karmaşık bir bilgisayarın yürütmekte olduğu bir ilaç deneyine iki yabancı katılmaktadır. Bu iki yabancı arasında kurulan tuhaf bağ, dizinin öyküsünü konu almaktadır. Bu bağ, izleyicileri de ikiye bölmüştür.

Maniac Nasıl Bir Dizidir? – Maniac Dizi İncelemesi

Dizinin yönetmen koltuğunda, True Detective ile geniş bir hayran kitlesine kavuşan, Beasts of No Nation filmiyle bu başarısını taçlandıran Cary Fukunaga yer almaktadır. Maniac dizisi, bir mini dizi olarak çekilmiştir.

Bir önceki yazımız olan The Haunting of Hill House Nasıl Bir Dizidir? - The Haunting of Hill House Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde The Haunting of Hill House, The Haunting of Hill House Dizisi ve The Haunting of Hill House Dizisi İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir