Master of None Nasıl Bir Dizidir? – Master of None Dizi İncelemesi

2015 / +7 / 2 Sezon / 20 Bölüm

Netflix’in sevilen dizileri olan House of Cards, Narcos, Daredevil, Sense8 ve Jessica Jones gibi dizilerinin arasına bir dizi daha eklendi. O da, . 6 Kasım 2015 tarihinde ilk sezonuyla yayın hayatına başlayan dizi, 10 bölümle izleyicisiyle buluştu. Ardından 2017 yılında 2. Sezonuyla tekrardan bir 10 bölümle yayın hayatına devam etti.

Master of None Nasıl Bir Dizidir? – Master of None Dizi İncelemesi

Dizinin ortaya çıkmasını sağlayan iki isimden biri, aynı zamanda dizinin başrolünde de bulunuyor. Dizinin yaratıcıları, Alan Yang ve Aziz Ansari. Aziz Ansari, aynı zamanda dizinin başrolündeki isim.

Master of None Nasıl Bir Dizidir? – Master of None Dizi İncelemesi

Dizinin merkezinde, Aziz Ansari’nin canlandırmakta olduğu Dev karakteri bulunmakta. Kendisi her ne kadar Hindistanlı olsa da, doğduğundan beri New York’ta yaşamaktadır. Dev 30 yaşındadır ve geçimini, reklamlar ve kalburüstü filmlerde aktörlük yaparak sağlamaktadır. Dizinin ana bir konusu bulunmamaktadır. Her bölümde, farklı bir konu işlenerek izleyicilerle buluşturulmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Diablero Serüvenler Dizisi Nasıl Bir Dizidir?Diablero Serüvenler Dizisi Dizi İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir