Mindhunter Yeni Sezon / 2. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

David Fincher’ın yapımcılığını üstlendiği Mindhunter, 2. sezonuyla ekranlara dönmeye hazırlanıyor. İlk sezonuyla izleyicilerden çok fazla beğeni kazanan dizinin yeni sezonunda yönetmen koltuğunda iki isim olacak. Bu isimler, Andrew Dominik ve Carl Franklin. 13 Ekim 2017 tarihinde başlayan dizinin türü, Amerikan dramadır. Konusunu ise, John E. Douglas ve Mark Olshaker’in kaleme aldıkları ve tamamen yaşanmış olaylardan oluşan “Mindhunter: Inside FBI’s Elite Serial Crime Unit” romanı oluşturmaktadır.

Dizinin ilk sezonunda, 1970’lerinde sonunda iki FBI ajanı, cinayet psikolojisini araştırarak ve tamamıyla gerçek olan seri katillerle endişe verici bir şekilde yakınlık kurmaktadırlar. Bu yakınlıkla, suç biliminde yeni ufuklar açılmıştır. Yeni sezonda ise konu, Atlanta’da işlenen çocuk cinayetleri olacak. Dizinin yeni sezonu yine 10 bölümden oluşacak ve 2019 yılı içerisinde Netflix’te yayınlanacak.

Bir önceki yazımız olan Stranger Things Yeni Sezon / 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak? başlıklı makalemizde stranger things, stranger things 3. sezon ve stranger things ne zaman çıkacak hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir