Netflix Yeni Dizileri ile 2020’ye Bomba Gibi Geliyor!

 1. Ragnarok: Ocak ayı sonunda platformda olacak. Norveç’in küçük bir köyünde günümüzün en büyük problemlerinden olan iklim değişikliğine vurgu yapan bir hikayesi mevcut. Dünyamızın böyle bir sorunla karşı arşıya kaldığı şu dönemde böyle bir dizin olması büyük bir ilgi uyandıracaktır.
 2. Space Force: Amerikan’ın uzayla ilgili gelişmelerinde önemli rol oynayacak Space Force isimli birimin çok önemli bir görevi vardır. En tabi görevi uyduları korumak ve uzayda çeşitli görevler ediniyor. Günümüz Amerika başkanının kurmak istediği ve ondan esinlenerek hazırlanan bu dizi eğlenceli maceraları da bünyesinde barındırıyor.
 3. Alice in Borderland: Lisede okuyan 3 kişinin bir gün hayatın artık sıkılganlık bakımından en üst noktasına geldiği bir anda diledikleri dileğin kabul olması ile başlayan maceralarını anlatıyor. Birbirinden eğlenceli oyunlar ile izleyenleri maceralara götürecek.
 4. AJ and the Queen: Quenn isminde bir kadının kulüp kulüp gezerek gösterilerden para kazanır. Bu sırada 11 yaşındaki bir çocuk ile karşılaşır ve hayatları birleşir. Bir gün son gösterisini yaptıktan sonra istediği rakama ulaşarak, kendi yerini açmak için işini bırakır. Ancak parasını çaldırdığı için her şeye yeniden başlamak zorunda kalır. Tabii ki 11 yaşındaki çocuk ile birlikte..
 5. Age of Samurai: Battle for Japan: Japonya kurucularının yanındaki samuray Masamune, küçük bir çocuk iken hastalık kapan gözünü kendi elleriyle çıkartır. Ailesinin yönetimde kalması için kardeşini öldürüp, tüm düşmanları yok ederek Japonya’nın büyük bir bölümünü kontrolüne alır.
 6. Firefly Lane: Heigl isimli karakter hırslı, güzel ve bir o kadar da sorunlu ama başarılı gazeteci ve Show programcısı. Bunca şöhrete ve zenginliğe rağmen yalnızdır. Tüm bu yalnızlığına ilaç olan yakın arkadaşı Kate’dir. Bu yakın arkadaşlığın uzun süreli ilişkilerini konu edinen bir dizidir.
 7. Ginny & Georgia: Anne kız ilişkisini konu edinen bir gençlik dizisi. Annesiyle birlikte hareketli, yerleşkesiz, yollarda bir hayat sürdüren ikili yerleşik hayata geçmek ister ve maceralarını anlatır.
 8. Bridgerton: İngilizlerin yüksek sosyetelerinin gösterişi, zenginliği, seksleri ve rekabetçi ortamlarını gözler önüne seriyor.
 9. Clickbait: İşlediği suçu itiraf eden tacizcinin, sosyal medyanın da etkisiyle öldürülmesini anlatıyor. Sosyal platformların insanlar üzerindeki gerçek ve sanal arasındaki uçurumun tehlikesine odaklanana dizi de kontrol edemediğimiz hislerimizin sanal alemde nasıl tetiklendiği araştırılıyor.
 10. Dash and Lily: Hayatla dalga geçen Dash ile pozitif bir yapıdaki Lily bir yolculukta tanışır. Yaşına göre gayet bilgili olan Dash ile cesaretli, romantizm dolu bir tatil olayları karşılar.
 11. Dracula: Efsanevi vampir Dracula’nın kanlı suçlarına yakından odaklanacak dizide aynı zamanda da bu efsanenin zayıf yönleri ele alınacak.
 12. Eden: Animasyon bilim kurgu türünde bu dizide yeryüzünde tek kalmış insan olan bir çocuğun robotlar tarafından büyütülmeye çalışıldığını anlatıyor. Büyük ilgi uyandıran konusu ile dikkatleri üzerine çekecektir.

Bir önceki yazımız olan Netflix +18 Diziler Cinsel İçerikli Diziler başlıklı makalemizde +18 diziler, +18 yabancı diziler ve netflix +18 diziler hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir