Netflix’in En Çok Konuşulan Dizisi You

Başrolü Penn Badgley ve Elizabeth Lail’in paylaştığı dizisi ’te en çok kendinden bahsettiren diziler arasında. Dizi +16 yaş üzeri ve içeriği gerilim ve suç temalıdır. Dizi ilk bölümünden itibaren bitmek bilmeyen bir sürükleyiciliğe sahip. İzlerken bir bölüm bittiğinde sonrakini iple çekeceksiniz.

Gerilim, ihtiras, aşk ve suçun birbiri içinde harmanlandığı dizi de her bölüm sizi daha çok şaşırtacak. Gossip Girl dizisinden tanıdık simamız bu dizide Joe Goldberg karakterine can veriyor. Joe nazik, düşünceli ve hoş tavırlarıyla baş rolü paylaştığı diğer karakterimiz kitap kurdu yazar Guinevere Beck’i etkilemeyi başarıyor ve birlikte sürükleyici bir serüvene adım atıyorlar. Başta çok sakin ve ılımlı gözüken Joe zamanla stalker ve takıntılı bir adam olarak karşımıza çıkıyor. Bu takıntıları Beck ve kendisinin hayatını yaptığı hatalar ve kıskançlıklar sonucu türlü zorluklara sokuyor. 

Dizinin başlarında birisi de sizi böyle sevecek mi diye düşünürken ilerledikçe böyle bir sevgi isteyip istemediğinizi sorgulayacaksınız. Kuvvetle muhtemel istemeyeceğinizi düşünüyoruz ama izleyip karar vermek elinizde .

Netflix'in En Çok Konuşulan Dizisi You

Caroline Kepnes’in aynı isimli çok satan romanından esinlenilerek çekilen dizi You ilk sezonuyla Netflix’te. İlk sezonun yoğun ilgi görmesinin ardından ikinci sezonun onayları alınmış durumda ve çekimleri devam ediyor. Şimdiden iyi seyirler dileriz 🙂

Bir önceki yazımız olan Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek başlıklı makalemizde future man 3. sezon ve Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir