Netflix’in En Uzun Komedi Dizisi “The Ranch” Final Yapıyor

Netflix üzerinde yayınlanan en uzun komedi dizisi olan The Ranch 4. sezon onayını geçtiğimiz sene Kasım ayında almıştı, 4. sezon ile de final yapacak olan dizi hakkında bu bilgiyi, başrol oyuncusu Twitter hesabından duyurdu.

4. Sezonunda 20 bölüm daha yayınlanacak olan dizinin kalan bölümlerinin ilk yarısı 2019 içerisinde, diğer yarısı ise önümüzdeki sene yayınlanacak. 2016 yılının Nisan ayında yayınlanmaya başlayan dizinin konusu ise eskiden futbolcu olan başrolümüzün Colorado’daki bulunan aile çiftliğine döndükten sonra, ailesi ve arkadaşları ile olan ilişkilerini düzeltmeye çalışmasıdır.

Netflix'in En Uzun Komedi Dizisi "The Ranch" Final Yapıyor
The Ranch

Kadrosunda Ashton Kutcher, Danny Masterson, Debra Winger, Sam Elliott ve Flisha Cuthbert gibi isimler bulunan dizinin oyuncu kadrosu da dikkat çekiyor. Eğlenceli vakit geçirmek isteyenler için güzel bir dizi olabilir, izlemeyenlere tavsiye ediyoruz. 🙂

Bir önceki yazımız olan Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek başlıklı makalemizde future man 3. sezon ve Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir