Noel Fisher Yeniden Shameless’a Dönüyor


Showtime’ın ünlü dizisi her sezonu ile seyirciyi kendine çekmeyi başarıyor. 10. sezonu ile yeniden seyircinin karşısına çıkacak olan diziye ise Noel Fisher dahil olacak. Ünlü oyuncu son olarak 8. sezonda dizide rol almıştı.

Noel Fisher Yeniden Shameless’a Dönüyor

Kanal resmi Twitter hesabında Noel Fisher’ın yeniden kadroya dahil olduğunu açıkladı. Böylece uzun bir süredir seyircinin dönmesini beklediği bir karakter yeniden diziye dahil olmuş oldu. Yaşanan gelişme ile ilgili açıklamalarda bulunan Cameron Monaghan ise Fisher’ı yeniden kadroya dahil olmasına çok sevindiğini dile getirdi. İnternet üzerindeki pek çok kullanıcı da ünlü oyuncunun yeniden diziye dönmesinden dolayı mutlu olduklarını ifade ettiler. Shameless yeni sezonu ile iddialı bir şekilde dönecek gibi görünüyor.

Bir önceki yazımız olan The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman Başlayacak? başlıklı makalemizde The Walking Dead 10. Sezon Ne Zaman Başlayacak? ve the walking dead yeni sezon hakkında bilgiler verilmektedir.Noel Fisher Yeniden Shameless’a Dönüyor” için 4 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir