Peaky Blinders 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Ünlü oyuncu Cillian Murphy’nin başrolünde yer aldığı dizi 4. sezon finalinde seyirciyi büyük bir merak içinde bırakarak ekranlara ara vermişti. Dizinin yeni sezonu hakkında bilgiler gelmeye devam etse de bazı oyuncuların durumundan kaynaklı olarak kadroya yeni oyuncular eklenmişti.

Peaky Blinders 5. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

BBC’nin en popüler dizileri arasına girmeyi başaran Peaky Blinders’ın çekimlerine 2018 yılının Eylül ayında başlanmıştı. Dizi resmi sayfasında 2019 yılında yeni sezonun geleceğine dair bir açıklama yapsa da net bir tarih belirtmedi. Bazı kaynaklara göre dizinin yaz aylarında seyirci ile buluşacağı iddia ediliyor. Ayrıca dizinin 5. sezonunda son döneminde en dikkat çeken oyuncularından bir tanesi olan Anna-Taylor Joy’da yer alacak. Daha önce oynamış olduğu roller ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran güzel oyuncu artık kesin olarak dizinin kadrosunda yer alıyor.

Bir önceki yazımız olan Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek başlıklı makalemizde future man 3. sezon ve Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir