Prison Break 6. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Özellikle ilk sezonları ile döneme damgasını vurmayı başaran dizi, vermiş olduğu uzun bir aranın ardından 2017 yılında 5. sezonu ile yeniden seyirci ile buluşmuştu. Dizinin fanları çıkan bu yeni sezonu çok beğenmiş ancak dizi erken bir şekilde final yapmıştı.

Hayranların istekleri üzerine dizinin yeni sezonu üzerine yeniden çalışmalara başlandı. Dizinin senaristi olan Paul Scheuring 2018 yılının Mart ayında 6. sezonun ilk bölümünün senaryosunu tamamladığını açıklamıştı. Ancak kadroda yaşanılan oyuncu sıkıntısından dolayı dizinin çekim tarihleri sürekli olarak ertelenmişti. Bu sebepten dolayı dizinin yeni sezonun gelmesi biraz gecikecek gibi görünse de 2019 yılında bir sürpriz yapılarak karşımıza çıkabilir. Dizi oyuncularının bazıları yeni sezonunun gelmeyeceğini söyleseler de bunu alaycı bir tavırla söylemeleri gerçekçi olmadığının bir göstergesi niteliğinde.

Bir önceki yazımız olan Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek başlıklı makalemizde future man 3. sezon ve Future Man 3. Sezonu İle Ekranlara Veda Edecek hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir