Russian Doll Nasıl Bir Dizidir? – Russian Doll Dizi İncelemesi

2019 / +7 / 1 Sezon / 8 Bölüm

Başrollerinde Charlie Bennent ve Natasha Lyonne’nin olduğu Russian Doll dizisi, komedi türünde olan bir dizidir. İçinde bulunduğumuz 2019 yılı içerisinde çıkan dizinin ilk sezonunda 8 bölüm bulunmaktadır. Bu 8 bölüm ise, 25 dakikadan oluşmaktadır.

Natasha Lyonne’nin hayat verdiği Nadya karakteri, 36. doğum gününü kutlamak için gittiği partinin çıkışında, bir arabanın çarpması sonucu hayatını kaybeder. Yani, normal hayatta da olması gereken budur. Ancak, olağandışı bir şekilde kendisini partiyi düzenleyen arkadaşı Maxine’nin evinde yer alan banyoda bulur.

Bu durumu ilk olarak kullanmış olduğu maddelere bağlayan Nadya, tekrarlı bir şekilde ölüp başlangıç noktasına dönmektedir. Bu durumun birkaç tekrarından sonra, çeşitli sebeplerle bu halde olduğundan şüphelenir. Kendisi gibi olan Alan’la karşılaşmasıyla hikaye daha eğlenceli bir hale bürünecektir.

Bir önceki yazımız olan Diablero Serüvenler Dizisi Nasıl Bir Dizidir?Diablero Serüvenler Dizisi Dizi İnceleme başlıklı makalemizi de okumanızı öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir