Stranger Things Yeni Sezon / 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?

İnanılmaz hikayesi ve yapımcı kalitesi ile, seyircilerini kendisine hayran bırakan Netflix dizisi Stranger Things’in yeni sezonunun ne zaman çıkacağını merak ediyorsanız doğru adrestesiniz. Stranger Things 3. Sezon ile ekranlarda hala daha yerini almadan, şüphesiz birçok tartışmaya ve çelişkiye neden oldu. Kimi kaynaklarda çekimlerin bittiği paylaşımları dolaşırken, kimi kaynaklarda ise dizinin 3. sezonunun gelmeyeceği öne sürülmekte. Konuya açıklık getirecek olursak Stranger Things 3. Sezon belirli bir süre zarfı içerisinde mutlaka ekranlarda yerini alacak, bundan emin olabilirsiniz.

Aslında 2018’in Aralık ayında beklenen yeni sezon, detayı belirtilmeyen bir açıklama ile ertelendi. Durum böyle olunca da, birçok hayran şüphesiz hayal kırıklığına uğradı. Ancak şunu belirtmekte fayda var ki Stranger Things 3. Sezon, beklediğimize değecek gibi duruyor.

Çok yakın bir tarih açıklanmamış olsa da, Stranger Things yeni sezonunun bu yaza kadar yayımlanması bekleniyor. Gözler Holland’a çevrildiğinde ise; Yapımda gerçekten çok emek var ve yapıtın temeli olan Duffer kardeşlerin çok sıkı bir tempo ile çalıştıklarını öne sürdüğü görüyor ve buradan da yeni sezonun beklenmeye değer olacağını, az çok sezebiliyoruz. Netflix’in resmi sayfasında yaptığı bildirime göre, belirtmiş olduğumuz gibi bu yaz yeni sezonu yayımlanacak Stranger Things 3. sezonu, 4 Temmuz 2019 Tarihinde Netflix’te ki eşsiz yerini alacak.

Yapılan açıklamalar doğrultusunda sizleri dizi haberleri kategorimiz doğrultusunda bilgilendirmeye devam edeceğimi belirtmekle birlikte, yazılarımı okuduğunuz için teşekkür ederim.

Stranger Things Yeni Sezon / 3. Sezon Ne Zaman Çıkacak?” için 3 yorum

 • Ocak 18, 2019 tarihinde, saat 9:31 pm
  Permalink

  Stranger Things 3. yani yeni sezonu hakkındaki edindiğim kaynakları derlemeye çalıştım, keyifli okumalar.

  Yanıtla
 • Temmuz 11, 2019 tarihinde, saat 9:21 pm
  Permalink

  bir yaz her şeyi değiştirebilir, her yerde reklamı var ya !

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir