The Kominsky Method Nasıl Bir Dizidir? – The Kominsky Method Dizi İncelemesi


2018 / +7 / 1 Sezon / 8 Bölüm

16 Kasım 2018 tarihinde ’te ilk sezonu tüm bölümleriyle yayınlanan , eski bir aktörün, aktörlük hayatından sonraki yaşamını konu almaktadır. Aktörlük hayatına son verdikten sonra stüdyoda oyuncu koçluğu eğitimi veren karakterimiz, Sandy Kominsky’dir. Dizide, Sandy’nin en yakın arkadaşı olan ve aynı zamanda menajerliğini üstlenen Norman Newlander ile aralarındaki dostluk ve birbirleriyle olan ilişkileri izleyiciyle buluşturulmaktadır.

The Kominsky Method Nasıl Bir Dizidir? - The Kominsky Method Dizi İncelemesi

Dizideki iki yakın dostun birbirleriyle olan ilişkilerinin yanı sıra, yaşlılığın getirmiş olduğu sorunlar, iş ve aile hayatıyla ilgili yaşanan ilişkiler, yine dizi içerisinde işlenen konulardandır. Dizi içerisinde, ana karakterimiz olan Sandy’nin sadece oyunculuk olarak değil, aynı zamanda hayat dersi de verdiği stüdyo sahneleri, izleyicinin gözüne hoş gelecek sahnelerdir.

The Kominsky Method Nasıl Bir Dizidir? - The Kominsky Method Dizi İncelemesi

Dizinin yaratıcısı, Chuck Lorre’dür. Dizi tek kamera yöntemiyle çekilmiştir ve kahkaha efekti yoktur. Dizinin mutfağında ise, Al Higgins, Michael Douglas, David Javerbaum, Andy Tennant, Donald Petrie ve Beth McCarthy Miller bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Baby Nasıl Bir Dizidir? – Baby Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde Baby, Baby dizi ve Baby Dizi İnceleme hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir