The Order Nasıl Bir Dizidir? – The Order Dizi İncelemesi


2019 / +16 / 1 Sezon / 10 Bölüm

Korku ile fantastiğin harmanlandığı dizisinde, gerek kurt adamlar gerekse cadılarla dolu bir evren izleyiciyle buluşturulmaktadır. Bu sebeple fantastik türü iliklerinize kadar hissedeceksiniz.

The Order Nasıl Bir Dizidir? – The Order Dizi İncelemesi

Üniversite çağında olan Jack, gizli bir örgüte katılır. Katıldığı örgüt içerisinde kendisini kurt adamların ve bir ölüm kalım mücadelesine ortak olarak bulur. Jack’in merakı arttıkça ve bu merak sonucunda olaylar ilerledikçe ailesiyle kurt adamların bağlantısını öğrenir. Ayrıca, kurt adamlarla cadılar arasında geçen yer altı savaşlarını da öğrenecektir.

The Order Nasıl Bir Dizidir? – The Order Dizi İncelemesi

Dizinin senarist koltuğunda Shelley Eriksen ve Dennis Heaton yer almaktadır. Oyuncu kadrosu içerisinde ise, Jake Manley, Sarah Grey, Matt Frewer, Sam Trammel ve Max Martini öne çıkan isimler arasında yer almaktadır. 7 Mart 2019 tarihinde çıkan The Order dizisi, oldukça taze bir dizi olarak izleyiciyle buluşmayı beklemektedir.

Bir önceki yazımız olan Travelers Nasıl Bir Dizidir? – Travelers Dizi İncelemesi başlıklı makalemizde travelers, travelers dizi incelemesi ve Travelers Nasıl Bir Dizidir? hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir