The Punisher 2. Sezon İncelemesi


İlk sezonu ile büyük bir beğeni toplayan ve son dönemin en kaliteli aksiyon filmlerinden bir tanesi olan The Punisher’ın 2. sezonu yayınlandı. Netflix’te yayınlanan dizi her ne kadar ilk sezonu kadar akıcı olmasa da bir şekilde kendini izletmeyi başarıyor. Ancak net bir şekilde ilk sezonun baya bir altında kaldığını söyleyebilmemiz mümkün.

The Punisher 2. Sezon İncelemesi

Her ne kadar bazı sahneleri ile konu daha güzel işlense de Punisher karakterinin özünde fazlası ile acımasız olması seyirciden ilk sezonda olduğu gibi kanlı sahneler beklemesine neden oldu. Ancak bu sezon karakterin yumuşatılarak seyirciye sunulması pek beğenilmedi. Aynı zamanda Billy Russo karakterinin gereksiz yere uzatılması ve makyajının da yeterli olmaması seyirciden büyük tepki almıştı. Tüm yaşanılanlar da dizinin 3. sezon onayını alamamasına neden oldu.

Bir önceki yazımız olan Marvel’ın The Gifted Dizisi İptal Edildi başlıklı makalemizde Marvel’ın The Gifted Dizisi İptal Edildi ve the gifted dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir