The Witcher Dizisi / Netflix The Witcher Dizi İncelemesi

The Witcher Dizi İncelemesi

Netflix ekranlarında Aralık ayında vizyona giren The Witcher dizisi kısa süre içerisinde globalde en fazla izlenen diziler arasına girdi. Dizi ülkemizde de oldukça beğenilirken bir çok kesim tarafından ise merak edilerek izlenilmeye başlandı.

Dizide uzun yıllardır huzur içerisinde yaşayan insanların cüceler ve elfler ile savaşmak zorunda kalmasını anlatmaktadır. Hikaye olarak bir çok diziyi anımsatsa da konusu ve sürükleyici hikayesi ile birlikte bir çok film izleyicisi tarafından tam puan aldı bile. Peki The Witcher dizisi izlenir mi? Başlanılmalı mı?

he witcher dizisi sezon

The Witcher dizisinin kitap serisi geçtiğimiz yıllarda pek çok ülkede satıldı. Durum böyle olunca yapımcılar kitabı senaryo haline dökerek Netflix üzerinden yayınlanmasını sağladılar.

The Witcher dizisini senaryosunu ve hikayesini beğendiğimizi söylememiz gerekiyor. Dizi diğer benzer dizilere oranla biraz daha sürükleyici ve şimdiden ikinci sezonunu beklemeye başlıyorsunuz bile. The Witcher dizisini senaryo, hikaye ve konu bakımından beğendiğimizi söylüyor ve sizlere de tavsiye ediyoruz.

Bir önceki yazımız olan Brave New World’ün Başrolü Belli Oldu başlıklı makalemizde Brave New World Dizisi, Brave New World’ün Başrolü Belli Oldu ve Cesur Yeni Dünya Dizisi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir